The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Dobitnice preuzele svoje nagrade

Nakon izvlačenja prvog kruga cm-ove nagradne igre "Rođendan slavimo i Polo vozimo", sretne dobitnice preuzele su svoje nagrade. LCD televizori, tableti, poklon bonovi, obradovali su naše sretne kupce no zasigurno najveći razlog za sreću imaju dobitnice glavne nagrade, automobila VW Polo. Sanja Suvajčević iz Banja Luke i Iva Mikulić iz Gruda rado su došle u Vitez, u autocentar CMV kako bi preuzele ključeve svog novog automobila kojeg će rado voziti u narednog periodu. 
 
Obje dobitnice teško su mogle sakriti sreću i uzbuđenje zbog ovako lijepog i vrijednog  poklona, te se zahvalile upravi poduzeća cm i pozvale sve kupce da ne odustaju te sudjeluju u nagradnoj igri. Podsjećamo,velika nagradna igra "Rođendan slavimo i Polo vozimo" organizirana je povodom 15. rođendana cm-a te će do kraja godine biti uručeno još puno kvalitetnih nagrada, a najveću  pozornost privlači automobil VW Polo, a četiri takva još čekaju svoje nove vlasnike.

 


Sretni dobitnici prvog kruga nagradnog izvlačenja #RođendanslavimoiPolovozimo su:

VW auto 
1. Iva Mikulić, Grude
2. Sanja Suvajčević, Banja Luka

CM poklon bon 100KM
1. Lejla Sačak-Sirovica, Maglaj
2. Mihailo Stančević, Banja Luka
3. Gordana Cvijanović, Doboj
4. Dijana Lazić, Banja Luka
5. Marjana Filipović, Vitez
6. Julijana Rošić, Banja Luka
CM poklon bon 50 KM
1. Sanja Medić, Kreševo
2. Svjetlana Vulić, Bratunac
3. Anja Vukadinović, Vitez
4. Mirjana Kremenović, Banja Luka
5. Šemsa Hodžić, Gračanica
6. Radinka Mićić, Bijeljina

Unicredit poklon kartica u
vrijednosti 1000 KM

1. Jovana Hrisa Samardžija, Foča
2. Ivana Marić, Grude

 

  -  

LCD tv
1. Lucija Rados, Tomislavgrad
2. Bosiljka Mršić, Modriča

Vikend u etno selu "Čardaci" Vitez
1. Tifa Glumčević, Tuzla
2. Dušanka Cvijetić, Srbac
Tablet
1. Lejla Denjo, Mostar
2. Mirjana Topić, Srbac

 

CM poklon paketi 100x:

Anida Smajlović, Ilijaš 
Anita Milošević, Kozarska Dubica 
Fahrija Jahjefendić,Hadžići 
Branka Nogo, Istočno Sarajevo
Mirka Vidović, Gradiška 
Bojana Dugonjić, Doboj 
Anđelko Stević, Modriča 
Abdulah Muftić,Vogošća 
Hasija Mesić, Vogošća 
Nada Trogrlić, Žepče 
Ajka Hasić, Srebrenik 
Ana Nikačević, Kiseljak 
Verica Blagojević, Pale
Fatima Subašić, Doboj 
Lejla Ibrišimović, Tešanj 
Azra Alić, Zenica 
Edhem Rahmanović, Lukavac 
Josipa Mišković,Vitez 
Valentina Sušić, Trebinje 
Enida Alihodžić, Gračanica 
Alma Mujić,Tešanj 
Marica Knežević, Gradiška 
Adis Smajlagić, Bihać 
Milana Kovačević, Laktaši 
Senka Dindić, Zenica 
Nikolina Matošević, Vitez 
Zorka Prcović, Trebinje 
Zemira Hasanbašić, Lukavac 
Željko Gavrić, Derventa 
Hena Hrvić, Zenica 
Mensura Alagić-Dedić, Sarajevo 
Jasmina Valjevac, Tuzla 
Predrag Turnić, Trebinje 
Tanja Bundalo, Laktaši 
Hasna Fermić,Maglaj 
Hana Imamović, Bihać 
Vedran Stokanović, Brčko 
Mirela Knezović, Grude 
Marijana Omazić, Livno 
Ehlimana Šahman, Maglaj 
Bojana Simović, Foča 
Slavica Lučić,Trebinje 
Marica Badrov, Busovača 
Kristina Bralo, Vitez 
Ankica Kuzmanović, Brčko 
Matea Cakalin, Travnik 
Berina Jusufović, Teslić 
Milovan Kržić, Trebinje 
Amina Džafić, Visoko 
Jasmina Sulejmen, Modriča 
Arna Zebić, Konjic 
Azra Hujdur, Mostar 
Šemsa Nuhanović, Velika Kladuša 
Draško Zec, Prijedor
Jelena Zrnić, Banja Luka 
Emina Hodžić, Gračanica 
Safet Šiljak, Travnik 
Almin Aganović,Goražde 
Krstnjana Novarlić, Prnjavor 
Tamara Zubac, Banja Luka 
Jadranka Dragojlović, Doboj 
Maida Ibralić, Tuzla 
Željka Kirstić, Brčko 
Gordana Dragičević, Kozarska Dubica 
Gordana Lovrić Prijedor 
Denis Škampo, Sarajevo 
Olja Gajić, Banja Luka 
Dragica Šimović, Čapljina 
Nikola Rožić, Mrkonjić Grad 
Jovana Mačkić, Banja Luka 
Emina Muhić, Sarajevo 
Gabrijela Šološa, Foča 
Ljiljana Pandža, Mostar 
Tanja Subotić, Šamac 
Radoslav Marić, Banja Luka 
Mirna Aganović, Tuzla 
Biljana Stojčić, Derventa 
Tamara Ždero, Bijeljina 
Antonija Nikolić, Mostar 
Slavica Soldat, Banja Luka 
Džavid Pamuković, Gradačac 
Dragan Štrbac, Bijeljina 
Danijela Marijanac, Banja Luka
Suljo Muminović, Vogošća 
Ružica Spasojević, Ugljevik 
Samanta Topić, Banja Luka 
Nedeljka Cvijanović, Kotor Varoš 
Amra Ribić, Sarajevo 
Vladan Janković, Srbac 
Radmila Lolić, Banja Luka 
Snežana Vinterfeld, Bijeljina 
Vajo Krstić, Ugljevik 
Azra Mezilović,Velika Kladuša 
Ružica Vuković, Gacko 
Mirjana Đurić, Banja Luka 
Snežana Radenić, Zvornik 
Ivana Trifković, Bijeljina 
Adana Ćosić, Sarajevo 
Mira Obradović, Prijedor 
Milovan Đukić, Doboj